16 Mart 2009 Pazartesi

youn istek üzerine

güneş gözlüğünün kılıfını izmirde unuttuğumdan mütevellit bu yazıyı kaleme alıyorum dersem...tabiki şaşırmazsınız:S

yüzmilyonların takip ettiği bir blog olunca mevzu,arkadaş blogunda benden bahsetmezsen kılıfı getirmem dedi.önüm arkam sağım solum her her yanım sinyalci kaynıyor...
evet gülru sen varya on numara bir insansın.sana insan diyenin ben ta a.k.melakieler senin yanında of(*** ) lu gibi kalır:S
mutfakta biber dolması yaparken bira içsen de yine de seni seviyorum.
sanırım artık istanbula gelirken kılıfı getirirsin...
***: şeytan allaha demişki:madem ofluyu yaratcaktın beni neden yarattın :S
____ ____ ____ ____ ____
saptamalar:
holden coulfield le takılıyoruz bu ara,çok kral bi kardeşimiz...
artık eskisi kadar niyork polis departmanlı,kelepçeli ya da ne biliyim tarlada kılıçlı savaşlı film çevrilmiyor.

bugun arkadaşlar *bir makale* konulu bir mail yolladılar.ben onu eski çelsili makalele diye okudum(samicim canımıniçi).pazar günleri gereğinden fazla futbol izliyorum sanırım.

bunları biliyormuydunuz :S
alelksandre puşkin ona gider yapan birine,gidere gider diyip,hatta alayına gider diyerek düelloyu kabul ettikten sonra duello sonucunda mortingen ştrase olduğunu.(kolpa da olabilir ama yeminle sallamadım,biyerde okumuştum)

ey güzel ülke, uzak ülke.ey bilmediğim ülke.ne kendi isteğimle geldim sana,ne de soylu bir atın sırtında.beni bu yiğit delikanlıyı,gençliğin ateşi sürükledi sana.bir de başımdaki şarap dumanları..

.....demiş birde rahmetli...

1 yorum:

  1. rus milletinden burada cinsiyetini belirtmeye gerek duymadigim kimi arkadaslar beni puskin e benzetmislerdi. tabii o zaman actim baktim hemen, puskin'in tipini nereden bileyim ben? fena eleman degilmis :s yalniz bir arkadasim var, ayni brad pitt. bu kadar mi olur?..

    YanıtlaSil